Znaleziono 24 wyniki

autor: RyszardWa
19 lut 2019, 12:47
Forum: HydePark
Temat: Restauracja Katowice
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 66

Re: Restauracja Katowice

Ja od siebie polecę taką restaurację https://rajcula.pl/, bo kilka razy tam jadłem i bardzo mi smakowało. Śląskie jedzenie jest bardzo dobre :)
autor: RyszardWa
18 lut 2019, 09:06
Forum: HydePark
Temat: Wymiana walut
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 10

Wymiana walut

Myślicie, że warto wymieniać waluty w kantorze internetowym? Zastanawiam się na skorzystaniem z takiej opcji, bo ich kursy walut https://www.kantor.pl/kursy-walut są moim zdaniem korzystne.
autor: RyszardWa
13 lut 2019, 12:57
Forum: HydePark
Temat: Wnętrze biura
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 181

Re: Wnętrze biura

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest kupno odpowiedniego oczyszczacza powietrza. Obecnie jest coraz więcej smogu w Polsce i warto zadbać o zdrowie swoich pracowników. Warto sobie sprawdzić taki artykuł https://loveair.pl/oczyszczacz-powietrza-na-smog , bo dzięki temu można wybrać odpowiedni oczyszczacz.
autor: RyszardWa
11 lut 2019, 10:22
Forum: HydePark
Temat: Remont biura
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3114

Re: Remont biura

U nas w biurze jak robili remont to przy okazji założono am klimatyzację :D Jak ktoś nie wie jak wybrać odpowiednią klimatyzację to polecam taki artykuł https://aero7.pl/poradnik/klimatyzacja-do-mieszkania-poradnik-kupujacego , my kierowaliśmy się informacjami z tego artykułu i wybraliśmy dobrą klim...
autor: RyszardWa
30 sty 2019, 10:51
Forum: HydePark
Temat: Czy kredyt w banku rzeczywiście jest opłacalny?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 232

Re: Czy kredyt w banku rzeczywiście jest opłacalny?

Jeśli korzysta się z pomocy doradców finansowych to raczej nie trafi się na nieopłacalny kredyt. Ja przy otwieraniu swojej pierwszej hurtowni skorzystałem z pomocy https://multiinicjatywa.pl/kredyty-dla-hurtownikow i jestem bardzo zadowolony z tego. Dzięki temu moja hurtownia się rozwija, więc nie z...
autor: RyszardWa
29 sty 2019, 09:15
Forum: HydePark
Temat: Ekspresy do biura
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 16181

Re: Ekspresy do biura

U nas w biurze stoi taki ekspres https://lovecoffee.pl/product-pol-588-Ekspres-do-kawy-Necta-Koro-Prime.html i choć trochę nas kosztował to jesteśmy bardzo zadowoleni. Ekspres bardzo dobrze się prezentuje, ale co ważniejsze robi bardzo dobrą kawę.
autor: RyszardWa
17 sty 2019, 12:07
Forum: HydePark
Temat: Skuteczna reklama firmy
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 455

Re: Skuteczna reklama firmy

Bardzo dobrze sprawdza się pozycjonowanie właśnie. Ja skorzystałem z takiej oferty https://gugiel.pl/pozycjonowanie i jestem bardzo zadowolony. Pozycje mojej strony rosną i mogę polecić właśnie taki sposób na reklamę firmy.
autor: RyszardWa
05 gru 2018, 10:28
Forum: Towary i surowce
Temat: Prezent biznesowy
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6666

Re: Prezent biznesowy

Moim zdaniem bardzo dobrze jest dać długoletnim klientom i kontrahentom jakiś prezent z okazji zbliżających się świąt. Bardzo fajne pomysły na prezent można znaleźć tutaj https://kadok.pl/najlepsze-pomysly-na-swiateczne-prezenty-dla-klientow a taki klient dzięki temu poczuje się doceniony.
autor: RyszardWa
08 lis 2018, 10:49
Forum: HydePark
Temat: Warsztat samochodowy- który najlepszy?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 522

Re: Warsztat samochodowy- który najlepszy?

Ja jeżdżę do tego warsztatu do mojego sprawdzonego warsztatu. Ich oferta mechaniki https://szczurek-garage.pl/mechanika-samochodowa jest bardzo duża i pozwala kompleksowo naprawić swój samochód. Warto mieć swój sprawdzony warsztat :)
autor: RyszardWa
05 lis 2018, 08:32
Forum: HydePark
Temat: Garnitur Meski
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3861

Re: Garnitur Meski

Sam garnitur nie sprawi, że wygląda się elegancko. Warto też zakupić porządną i elegancką koszulę. Bardzo dobre oferty koszul można znaleźć tutaj https://falzar.pl/koszule-meskie/eleganckie, sam zaopatruje się właśnie w tym sklepie i jestem zadowolony z jakości koszul.