Sprawdzona firma kurierska

Konopka

Sprawdzona firma kurierska

Postautor: Konopka » 04 paź 2019, 15:37

Nie mam pojęcia, jakie usługi kurierskie powinnam wybrać w przypadku wysyłania paczek za granicę. Może po prostu najlepiej poprosić o pomoc jakiegoś brokera, który wskaże dla mnie najlepsze? A jak to jest u Was, jeśli chcecie skorzystać z wysyłek międzynarodowych? Jeśli macie jakąś swojego sprawdzonego i zaufanego spedytora to proszę, dajcie mi na niego namiary.

pikpik

Re: Sprawdzona firma kurierska

Postautor: pikpik » 09 paź 2019, 06:08

Długo zajęło mi czasu aby znaleźć taką firmę, która spełni w pełni moje oczekiwania. Korzystałam już chyba z kilkunastu, ale najlepszą jest firma Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Bo bardzo fachowo i rzetelnie podchodzą do swoich zadań i jak paczkę źle zapakowałam to kurier od razu mnie o tym informował i podpowiedział jak prawidłowo powinnam daną paczkę zapakować. Tak że można liczyć na ich pomoc i doradztwo

shankes

Postautor: shankes » 22 paź 2019, 12:11

Speedpack to chyba ostatnio najbardziej popularna firma kurierska. Nawet gdy spytałam moich znajomych, z jakich usług wysyłkowych korzystają, to wskazali właśnie na nich. To dobrze, że jest przewoźnik, któremu można zaufać. Szczerze ma dość porażek z innymi kurierami. Niedługo wysyłam paczkę do kuzynki, która mieszka w Irlandii i na pewno do nich się zgłoszę.

koperka

Postautor: koperka » 22 paź 2019, 18:09

Także miałam problem jeśli chodzi o wysłanie paczki do Irlandii czy do Niemiec. To znaczy zawsze docierały ale nie w tym terminie co powinny. Dlatego też tym razem wolę skorzystać z firmy kurierskiej z polecenia i sprawdzonej. Bo sama się przekonałam , że wybierając pierwszą lepszą firmę to można na tym nieźle wyjść ale w złym kierunku. A tak jak większa część znajomych korzysta z tej samej firmy możemy czuć się pewniej