Złoto

Kasiek

Złoto

Postautor: Kasiek » 23 mar 2011, 12:50

Zastanawiam się nad inwestycją w złoto. Słyszałam, że nie warto uderzać w te podejrzane firmy pośredniczące tylko kupować fizycznie i trzymać. Ktoś wie jak długoterminowa jest to inwestycja? Podobno złoto raczej nie traci na wartości, ale nie chciałabym żeby za kilkanaście lat moja inwestycja okazała się błędem. Chętnie przyjmę wszelkie rady :)

RynekFinansowy

Re: Złoto

Postautor: RynekFinansowy » 23 mar 2011, 12:55

To dość ryzykowne - złoto jest obecnie na swoich szczytach i pewnie będzie tak że Ci co kupią na górce w dłuższym terminie stracą. :idea:

Kasiek

Postautor: Kasiek » 23 mar 2011, 12:57

Oj, czyli spóźniłam się z tym pomysłem... Myślisz, że już nie pójdzie wyżej?

Hrabia Dieduszycki

Postautor: Hrabia Dieduszycki » 23 mar 2011, 13:23

Droga Pani,

wiadomo, że Inwestycja w złoto jest bardzo dobrym rozwiązaniem w czasach kryzysu... Wielokrotnie podczas zawirowań w gospodarce, oszczędności ulokowane w złoto umożliwiały przeczekanie niesprzyjającego okresu bez większych strat... Sądzę, że decydując się na zakup złota warto kupić złote monety, których wartość kolekcjonerska od kilku lat bardzo szybko rośnie! Poza tym, wyjątkowo dobrze mieć w domu taką kolekcję. Dlaczego? Proszę sobie wyobrazić wytworną sobotnią kolację z przyjaciółmi przy 12-letniej Cragganmore, przeglądając nielichą kolekcję złotych monet. Niezapomniane chwile pełne drobnych uniesień, Droga Pani. Przy akompaniamencie najpiękniejszych Chopinowskich polonezów, preludiów i mazurków nabiera to jeszcze większej głębi. Proszę wierzyć mi na słowo.

Inwestujmy!
Pozdrowienia

Hrabia.

Mieczysław Frogg

Postautor: Mieczysław Frogg » 23 mar 2011, 13:40

Hrabia Dieduszycki pisze:Droga Pani,

wiadomo, że Inwestycja w złoto jest bardzo dobrym rozwiązaniem w czasach kryzysu... Wielokrotnie podczas zawirowań w gospodarce, oszczędności ulokowane w złoto umożliwiały przeczekanie niesprzyjającego okresu bez większych strat... Sądzę, że decydując się na zakup złota warto kupić złote monety, których wartość kolekcjonerska od kilku lat bardzo szybko rośnie! Poza tym, wyjątkowo dobrze mieć w domu taką kolekcję. Dlaczego? Proszę sobie wyobrazić wytworną sobotnią kolację z przyjaciółmi przy 12-letniej Cragganmore, przeglądając nielichą kolekcję złotych monet. Niezapomniane chwile pełne drobnych uniesień, Droga Pani. Przy akompaniamencie najpiękniejszych Chopinowskich polonezów, preludiów i mazurków nabiera to jeszcze większej głębi. Proszę wierzyć mi na słowo.

Inwestujmy!
Pozdrowienia

Hrabia.

Popieram - hrabia pewnie wie, o czym mówi ;) W razie buntu ludu złoto zaszywamy w płaszczach i uciekamy z kraju.

Kasiek

Postautor: Kasiek » 24 mar 2011, 15:03

Bardzo podoba mi się Pańska wizja, drogi Hrabio. Mam nadzieję, że do wspomnianego przez Mieczysława zaszywania i ucieczki nie będziemy zmuszeni, za to będziemy mogli sobie pozwolić na sączenie drogiego wina we własnym domu.
Dobrze zatem - inwestujmy!

david123MM

Postautor: david123MM » 20 maja 2015, 10:18

Zastanawiam się nad inwestycją w złoto. Słyszałam, że nie warto uderzać w te podejrzane firmy pośredniczące tylko kupować fizycznie i trzymać. Ktoś wie jak długoterminowa jest to inwestycja? Podobno złoto raczej nie traci na wartości, ale nie chciałabym żeby za kilkanaście lat moja inwestycja okazała się błędem. Chętnie przyjmę wszelkie rady :)
MALIK66

fab_ian
Kontaktowanie:

Postautor: fab_ian » 22 gru 2015, 13:49

ktoś moderuje to forum czy wszytko można dodawać, jak wyżej