Strona 1 z 1

windykacja wierzytelności kraków

: 28 lis 2014, 11:19
autor: Youslovis
Windykacja wierzytelności to zespół czynności, które wykonują nasi prawnicy, aby pomóc odzyskać utracone środki finansowe naszych klientów. Zarówno firm jak i osób fizycznych. Działamy w granicach prawa, więc zamiast wykonywać niezliczoną liczbę telefonów do dłużnika, negocjujemy z nim lub doprowadzamy do sprawy sądowej i egzekucji komorniczej. Nie ma lepszych sposobów na odzyskanie wierzytelności.
Pierwszym etapem naszej pracy są działania przed sądowe. Wtedy kontaktujemy się z dłużnikiem, namawiamy go do polubownego zakończenia sprawy i dobrowolnej spłaty zadłużenia. Jeżeli nie przyniesie to spodziewanych efektów, kierujemy sprawę do sądu, aby zdobyć sądowy nakaz zapłaty. Podczas sprawy sądowej reprezentujemy naszego klienta w sposób kompleksowy, między innymi poprzez sporządzenie wszystkich potrzebnych dokumentów, oraz zebranie i dostarczenie dokumentacji procesowej. Ostatni etap polega za nadzorowaniu egzekucji komorniczej.

Odzyskiwanie pieniędzy wymaga szczególnych umiejętności, wiedzy i pomysłu na wyegzekwowanie całej sumy. Zlecając nam proces windykacji jesteście Państwo o krok bliżej odzyskania należności. windykacja wierzytelności kraków

Re: windykacja wierzytelności kraków

: 16 paź 2017, 08:59
autor: blonhair
dobrze że są prawnicy, bo bez nich szarzy ludzie by sobie nie poradzili

Re: windykacja wierzytelności kraków

: 22 lis 2017, 12:20
autor: mirella68533
Jak i wszystkie inne zawody w sumie :p.

Re: windykacja wierzytelności kraków

: 27 lis 2017, 07:55
autor: agnieszka83498
No ale nie można też uogólniać :D.

Re: windykacja wierzytelności kraków

: 26 sty 2018, 09:33
autor: lew58904
A serio warto tak robić ? Czy może to raczej tylko taka pro forma aby klienci się odwalili na chwilkę ? :D

Re: windykacja wierzytelności kraków

: 09 lut 2018, 10:23
autor: jcdenton007
Windykacja wierzytelności to świetny temat. Obecnie są tysiące bankrutów w Polsce. To bardzo ciekawe rzeczy. Windykacja to biznes, który nie ma prawa się nieopłacić.