Strona 1 z 1

Wybór domu maklerskiego

: 23 gru 2017, 09:19
autor: pannaanna
Chciałabym zacząć inwestować na giełdzie i zdaję sobie sprawę, że wybór dobrego domu maklerskiego to podstawa. Zacząłam trochę na ten temat czytać, korzystać poradników jak np. ten: http://100dia.pl/jak-wybrac-dom-maklerski/ ale w praktyce dalej niewiele mi to mówi, dlatego chciałabym zapytać was o konkretne, polecane domy maklerskie? Takie którym mogę zaufać. Z góry dzięki!

Re: Wybór domu maklerskiego

: 25 gru 2017, 10:31
autor: alfred343
Seksowne dziewczyny gotowe na spełnianie Twoich najskrytszych fantazji? To nie sen. Sprawdź ofertę londyńskiej agencji http://www.london-escorts-girls.org.uk/ i przekonaj się, jak szybko możesz sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością. Nasze dziewczyny to gwarancja gorących i pełnych zaspokojenia chwil.

Re: Wybór domu maklerskiego

: 27 lut 2018, 13:52
autor: julka
Ja również polecam mbank, sama korzystam. Fachowa obsługa i fundusze w miarę dobrze pracują :)

Re: Wybór domu maklerskiego

: 05 kwie 2018, 07:53
autor: Inwestor777
Też myślę, że mbank ma obecnie najlepszą ofertę. Takie jest moje zdanie.
____________________
Kosmetologia - prace magisterskie

Re: Wybór domu maklerskiego

: 23 kwie 2018, 17:05
autor: jan34r
Wiecie może gdzie kupie spodnie medyczne? Zastanawiam się nad tym i nie mogę nic znaleźć. Może ktoś z Was kupował gdzieś takie rzeczy niedawno i może mi coś doradzić?

Re: Wybór domu maklerskiego

: 27 lis 2018, 11:49
autor: AndroidMan
Dobry dom maklerski zawsze się przyda. Na szczeście widzę, że w Polsce jest wiele świetnych domów maklerskich.
________________________
politechnikawroclaw.szkola.pl

Re: Wybór domu maklerskiego

: 17 sty 2019, 10:33
autor: Tomasz44
jan34r pisze:Wiecie może gdzie kupie spodnie medyczne? Zastanawiam się nad tym i nie mogę nic znaleźć. Może ktoś z Was kupował gdzieś takie rzeczy niedawno i może mi coś doradzić?


Chyba zły post i nawet dział do tego typu pytań.

Re: Wybór domu maklerskiego

: 22 sty 2019, 21:27
autor: yawny
Szczerze to sam sobie zadaje to pytanie.

Re: Wybór domu maklerskiego

: 10 maja 2019, 11:32
autor: AndroidMan
Obecnie wiele biur jest bardzo dobrych. Ceny są tam bardzo zbliżone!
__________________
http://pracemagisterskie-licencjackie.pl

Re: Wybór domu maklerskiego

: 06 cze 2019, 09:02
autor: pips
Aktywny gracz to taki, który często zawiera transakcje na rynku inwestycyjnym. Pasywny z kolei robi to raz na jakiś czas. Potencjalny inwestor musi określić, do jakiej grupy będzie należał, ponieważ za każde zlecenie giełdowe musimy zapłacić prowizję. Ceny zleceń różnią się od siebie w zależności od sposobu, w jaki są składane. Najdroższe są te, które składamy osobiście i telefonicznie. Najmniej zapłacimy za te składane przez internet (w tym przypadku prowizja oscyluje poniżej 0,5% wartości transakcji).

Warto także zwrócić uwagę na progi kwotowe, np. minimalną prowizję - w jednym z banków zlecenie na akcje wynosi 5 zł. Oznacza to, że dopiero w tym przypadku kwoty 500 zł, opłaca się złożyć zlecenie. Koniecznym jest również ustalenie, jakim kapitałem dysponujemy i o jakich inwestycjach myślimy. Jeśli zamierzamy realizować tylko duże transakcje, próg minimalny nie będzie miał dla nas większego znaczenia, ale już dla inwestorów mniejszych ta informacja jest istotna, ponieważ często będą poruszać się na progu opłacalności.