suplement na żylaki

arek565

suplement na żylaki

Postautor: arek565 » 14 sty 2019, 18:03

Masz problem z podwyższonym cholesterolem? Nie wiesz już co masz zrobić żeby temu zapobiec? Ja mogę z własnego doświadczenia polecić wam produkt ze strony fitostatyna . Ten suplement zawiera chrom, fermentowany ryż czerwony, Jest to bezpieczny i skuteczny środek. Polecam

diwolia

Re: suplement na żylaki

Postautor: diwolia » 22 kwie 2019, 23:23

Hm suplement na żylaki... ciekawe. Jakoś mnie o takiej metodzie leczenia lekarz nie mówił, dostałam jakieś leki poprawiające krążenie ale największą pracę serio to robi zmiana stylu życia i podkolanówki uciskowe. Wzbraniałam się długo i kompletnie teraz nie wiem czemu. Na internecie zamówiłam takie https://venoflex.pl/produkt/podkolanowki-damskie-fast-laine/ i przyznaję, że jakbym nie wiedziała że to medyczny produkt to był nie wpadła na to. Świetne są, wzór w warkocz, sporo kolorów. Do krótszych spodni nawet nosiłam bo fajnie się prezentują. A co do działania no to jest, po pierwszym dniu już czułam jak buty ściągałam. Tak samo lekko się rozpinały jak zapinały rano, nic mi łydka nie puchnie. Zakładanie to sekundy a z takich plusów to mają jeszcze właściwości izolujące i termoregulujące, pochłaniają i odprowadzają wilgoć, zapewniając tym samym komfort i uczucie ciepła. Na zimę idealne.

Konrdowa

Postautor: Konrdowa » 03 maja 2019, 15:37

Ja chętnie bym się dowiedziała, jak zapobiegać żylakom, bo niestety w mojej rodzinie jest do nich tendencja. Macie na to jakieś skuteczne sposoby? Staram się zdrowo odżywiać i prowadzić umiarkowanie aktywny tryb życia, ale może jeszcze coś mogłabym zrobić?

jupiterka

Postautor: jupiterka » 16 maja 2019, 16:34

Temat zylaków dobrze mi znany ale o suplementacji nie slyszalam. Skupilam sie na tym by je usunac w Katowicach w Dermedzie za pomoca lasera i tyle :D

blackfish00

Postautor: blackfish00 » 19 cze 2019, 10:48

Jeżeli poszukujecie informacji na temat leków, to najlepiej sprawdzi się do tego internet i wyszukiwarka :) Sama szukałam jakiś wiadomości na temat leku o nazwie Atimos Może ktoś zażywał ten lek i może odpowiedzieć mi na kilka pytań? W internecie znalazłam kilka ciekawych informacji i chciałabym sie skonsultować z kimś, kto już miał styczność z lekiem Atimos.

Deaez79

Postautor: Deaez79 » 19 cze 2019, 16:56

Przez jaki okres można stosować taki suplement?

__

Tarantula Studio Tattoo Kraków