Strona 1 z 3

Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 17 paź 2018, 07:38
autor: mczay
Chciałabym uatrakcyjnić wnętrze mieszkania – jak tego dokonać?

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 26 paź 2018, 16:19
autor: saraaa9000
Bardzo ciekawym sposobem jest umieszczenie w sypialni czy salonie narzut. To stylowy i niedrogi dodatek. Bardzo fajne są tutaj https://narzutydomowi.pl/ Sklep polecił mi mój kuzyn i przymierzam się do zakupów. Wszystkie produkty są ciekawe i co najważniejsze w dobrej, niskiej cenie.

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 29 paź 2018, 11:42
autor: Konrdowa
A podobają Wam się sztuczne kwiaty w mieszkaniu? Mi owszem, zamówiłam sobie ostatnio bardzo ładne na stronie https://happenings.pl/sztuczne-kwiaty. Polecam ta zajrzeć, jeśli również lubicie tego typu dekoracje, bo ceny są tam bardzo niskie, a wybór szeroki ;)

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 29 paź 2018, 12:38
autor: Henryka
Kup odpowiednie dodatki, które pomogą Ci rozweselić Twoje wnętrze.

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 30 paź 2018, 11:22
autor: kajkusk
w mieszkaniu można zrobić kominek: http://najlepszykominek.pl/jak-obudowac-kominek/

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 12 lut 2019, 13:46
autor: azathoth
kajkusk pisze:w mieszkaniu można zrobić kominek

Kominki są naprawdę super! I coraz popularniejsze z tego, co widzę. Trzeba jednak pamiętać, że kominek trzeba jeszcze dobrze skomponować z resztą aranżacji mieszkania. Jeżeli wstawimy go w sposób nieprzemyślany, to możemy uzyskać efekt wręcz odwrotny od zamierzonego. Tutaj: https://kratki.com/pl/kominek-w-salonie ... aranzacje/ jest bardzo fajny tekst na temat tego, jak odpowiednio podejść do wstawienia kominka do salonu pod względem aranżacji wnętrza :).

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 23 kwie 2019, 10:01
autor: seneka
Przyłączam się do głosów, które zachwalają wstawienie do domu kominka – to naprawdę fantastyczny sposób na to, aby cztery kąty stały się o wiele atrakcyjniejsze :). Trzeba tylko pamiętać o tym, że zakup kominka będzie wiązał się także z zamontowaniem systemu kominowego. Co powinno być zresztą oczywiste, bo nikt raczej nie chce, aby całe jego mieszkanie było zadymione, prawda? Chodzi tylko o to, że komin należy odpowiednio dopasować do kominka. Dla przykładu, u nas w domu mamy sobie kominek, w którym palimy głównie drewnem, które potraktować należy jako paliwo stałe. Zatem dym odprowadzany jest u nas przez taki komin: http://www.systemykominowe.pl/systemy-k ... rdowy.html, który określa się jako „standardowy”. Jednakże w przypadku na przykład, gdyby w kominku paliło się paliwami płynnymi, to potrzebny byłby zupełnie inny rodzaj komina. Polecam pobuszować sobie nieco na tej stronce, do której link podałem, bo tam można znaleźć wiele informacji na temat systemów kominowych (na przykład w ich Poradniku Kominowym), które przyswoić powinien każdy, kto chciałby zamontować u siebie śliczny kominek :).

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 24 kwie 2019, 16:57
autor: gabagaba44
Chciałbym Wam polecic stronę http://www.powerbalancepolska.pl/jak-wy ... do-salonu/ , na której znajdziecie rozne porady odnośnie wystroju wnętrz. Wybór odpowiednich dodatków nie jest prosty, jezeli szukacie inspiracji to jest to strona idealna dla Was, pozdrawiam.

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 27 kwie 2019, 11:21
autor: nunczakur
Poczytajcie ciekawy artykuł na stronie https://www.ekopark.pl/wykonczenia/ na pewno pomoże.

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

: 27 kwie 2019, 12:22
autor: Arturek_Kose
Mnie ogólnie praktycznie nie ma w domu, więc tak naprawdę jakoś nie potrzebuję mieć udekorowanego mieszkania. Wystarczy mi tylko wygodne łóżko :)