Korektor wraz z podkładem

Zulugula

Korektor wraz z podkładem

Postautor: Zulugula » 21 paź 2018, 19:02

Dzień dobry drodzy użytkownicy forum.
Moje pytanie jest następujące. Znalazłam taki kosmetyk http://goldenrose.pl/produkty/cera/total-cover-2-in-1-foundation-concealer---kryjacy-podklad-i-korektor-2-w-1---golden-rose.html gdzie jest napisane, że jest to nic innego jak korektor wraz z podkładem. Jak dla mnie to super rozwiązanie, jednak chciałabym zapytać się was co wy sądzicie na ten temat. Czy może już jakaś pani używała tego kosmetyku i może go zrecenzować?

Giełdowiec

Re: Korektor wraz z podkładem

Postautor: Giełdowiec » 22 paź 2018, 09:43

Ja nie używam korektora więc ciężko coś mi powiedzieć na temat tego produktu. Według mnie przy wykonywaniu makijażu najważniejsze sa bazy pod makijaż, bowiem one sprawiają, że makijaż trzyma się długo i wygląda świeżo. Oczywiście jeśli masz problem np z wypryskami to stosowanie korektora jest jak najbardziej wskazane, ja jednak też dodatkowo dorzuciłabym bazę do tego. Spróbuj i sama przekonaj się jaki będzie efekt.

Mieki54

Postautor: Mieki54 » 22 paź 2018, 14:28

Używam podobnego preparatu, który sprawdza się zwłaszcza podczas jesiennej pory.

__

tania apteka internetowa

mczay

Postautor: mczay » 26 mar 2019, 06:59

Stosowanie takich kosmetyków tuszuje niedoskonałości, ale też bardzo niszczy skórę, przez co bez makijażu wygląda się co raz gorzej. Dlatego powinno się zadbać o skórę od wewnątrz. Taką możliwość daje stosowanie cateringu dietetycznego na problemy skórne. Odpowiednio zbilansowana dieta hamuje powstawanie wyprysków i odpowiedni odżywia skórę. Warto spróbować niż świadomie ją niszczyć.

saraaa9000

Postautor: saraaa9000 » 26 cze 2019, 20:41

makijaż

Erikas

Postautor: Erikas » 11 lip 2019, 19:53

Korektor wraz z podkładem? O nie, raczej jestem przeciwniczką produktów 2w1 :D Tym bardziej, że jakoś nie potrafię sobie wyobrazić takiego produktu. Korektor ma bardzo dobrze kryć niedoskonałości i stosuje się go raczej punktowo, nie na całą twarz jak podkład... Wydaje mi się, że taki podkład z korektorem tworzyłby efekt "maski", a ja bardzo czegoś takiego nie lubię :/ Dlatego zdecydowanie bardziej pasuje mi użwyanie osobno tych dwóch artykułów. Jeśli chodzi podkład, to zazwyczaj używam takich o działaniu nawilżającym, bo mam bardzo delikatną, skłonną do podrażnień cerę. Kiedyś miałam problemy z równomiernym rozprowadzeniem podkładu, ale odkąd przeczytałam rady z https://toolsforbeauty.eu/blog/jak-aplikowac-podklad/ , to kupiłam odpowiednie produkty i znacznie łatwiej wykonuje mi się makijaż :D To właśnie z tego artykułu dowiedziałam się o możliwości rozprowadzania podkładu zarówno gąbeczką jak i pędzlem, więc wypróbowałam już oba te sposoby! Wybrałam jednak gąbeczkę, bo lepiej nadaje się do mojego podkładu :)

Konrdowa

Postautor: Konrdowa » 19 sie 2019, 06:43

Korektor i podkład na pewno przydadzą się, aby wyrównać koloryt cery i zakryć drobne niedoskonałości, na przykład wypryski. Moim zdaniem ważne jest również użycie bronzera lub różu. Przyda się tutaj profesjonalny pędzel do konturowania, na przykład taki jak ten na stronie https://pl.oriflame.com/products/product?code=29723. Jak widać nie kosztuje dużo, a z jego pomocą naprawdę można zdziałać cuda ;)

Tielej54

Postautor: Tielej54 » 19 sie 2019, 10:56