Korektor wraz z podkładem

Zulugula

Korektor wraz z podkładem

Postautor: Zulugula » 21 paź 2018, 19:02

Dzień dobry drodzy użytkownicy forum.
Moje pytanie jest następujące. Znalazłam taki kosmetyk http://goldenrose.pl/produkty/cera/total-cover-2-in-1-foundation-concealer---kryjacy-podklad-i-korektor-2-w-1---golden-rose.html gdzie jest napisane, że jest to nic innego jak korektor wraz z podkładem. Jak dla mnie to super rozwiązanie, jednak chciałabym zapytać się was co wy sądzicie na ten temat. Czy może już jakaś pani używała tego kosmetyku i może go zrecenzować?

Giełdowiec

Re: Korektor wraz z podkładem

Postautor: Giełdowiec » 22 paź 2018, 09:43

Ja nie używam korektora więc ciężko coś mi powiedzieć na temat tego produktu. Według mnie przy wykonywaniu makijażu najważniejsze sa bazy pod makijaż, bowiem one sprawiają, że makijaż trzyma się długo i wygląda świeżo. Oczywiście jeśli masz problem np z wypryskami to stosowanie korektora jest jak najbardziej wskazane, ja jednak też dodatkowo dorzuciłabym bazę do tego. Spróbuj i sama przekonaj się jaki będzie efekt.

Mieki54

Re: Korektor wraz z podkładem

Postautor: Mieki54 » 22 paź 2018, 14:28

Używam podobnego preparatu, który sprawdza się zwłaszcza podczas jesiennej pory.

__

tania apteka internetowa