Zdrowie

dobosz

Re: Zdrowie

Postautor: dobosz » 01 kwie 2019, 15:17

Chętnie przetestuję nowego specjalistę - uważam, że diagnozowanie się jest niezwykle ważne, dlatego jak najczęściej to robię. Nie wstydzę się gdy ludzie nazywają mnie hipochondrykiem - to oni postępują niewłaściwie.

Monique8

Postautor: Monique8 » 01 kwie 2019, 17:30

Ja nie dbam zupełnie, a jakoś nie choruję, może dobre geny, może wystarczy tylko się ruszać :)

strawberry

Postautor: strawberry » 09 kwie 2019, 13:07

Ja staram się regularnie badać u lekarza, szczególnie w okresie pochorobowym. Wtedy najłatwiej złapać kolejną infekcję. Kiedyś miałam zapalenie zatok objawy były dość oczywiste, ale ja kompletnie je zignorowałam. Gdyby nie wprawne oko lekarza, do którego trafiłam z zupełnie inną przypadłością, choroba mogłaby narobić szkód!

dajka

Postautor: dajka » 11 kwie 2019, 17:27

Każdy z nas chciałby mieć naprawdę dobre zdrowie i cieszyć się nim najbardziej jak się da. No ale samo ono się nie zrobi, dlatego trzeba o siebie dbać, bo nic za darmo nie ma. Ale dbanie o siebie nie jest trudne, trzeba po prostu zmienić swoje nawyki. No i się badać. Można też korzystać z akcji takich jak https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ i badania są na bliski termin i w dobrej cenie

olimpijczyk

Postautor: olimpijczyk » 11 kwie 2019, 17:56

Ja staram się mieć zbilansowaną dietę i utrzymywać stałą ilość aktywności fizycznej
______
pożyczki online

Albinoska

Postautor: Albinoska » 12 kwie 2019, 10:46

Muszę przyznać, że biegam wieczorami. Wydaje mi się, że to mnie hartuje bo nigdy nie jestem chora.

manzio

Postautor: manzio » 24 kwie 2019, 08:44

Hmmm.. apropo zdrowia to powiedzcie mi, bo patrzę teraz na oferte https://ktpi.pl/category/koloryzacja-dekoloryzacja i zastanawiam sie nad kupieniem dekoloryzatora, tylko czy nie zepsuje mi wlosow? Ostatnie farbowanie nie wyszlo najlepiej i fajnie by bylo gdyby dalo sie ten kolor udalo usunac, jakies pomysly?

zapiekanka

Postautor: zapiekanka » 12 maja 2019, 07:43

Ja na swoje zdrowie to nie mam co narzekać, czuję się dobrze i nie dopadają mnie różne choroby. Ale mam faceta w domu, którego niestety jak coś boli to od razu tragedia na świecie. Biegał, biegał i w końcu gdzieś stanął krzywo i nadwyrężył sobie kostkę, a później wiadomo cała stopa i noga od razu go bolała. Ja jako sprytna kobieta już dawno miałam w swoim zapasach urządzenie Biomag, które delikatnym pulsacyjnym polem magnetycznym łagodzi ból, przyspiesza procesy gojenia oraz regeneracji całego organizmu.

janusz8282

Postautor: janusz8282 » 26 maja 2019, 23:46

Słuchajcie, jeśli szukacie dobrego i doświadczonego lekarza w Warszawie, polecam wam zapisać sie do tej przychodni https://cmp.med.pl/zakres-uslug/oferta- ... idualnego/ . moim zdaniem na prawde pracują tu świetni lekarze, którzy pomogą wam w każdej sytuacji

blackfish00

Postautor: blackfish00 » 14 cze 2019, 10:38

Hej wszystkim :)
Mam do was pytanie, czy macie jakieś sprawdzone namiary na : dermatolog Elbląg ? Jestem akurat na wakacjach i pojawiło mi jakieś znamię na ramieniu i nie wygląda ono dobrze...Chciałabym z kimś się skonsultować, kto posiada większą wiedzę niż wujek google :) Jeśli macie jakieś zaufane osoby, to proszę o podanie namiarów, dziękuję za wszystko :)