Księgowość

Misia123

Re: Księgowość

Postautor: Misia123 » 14 maja 2019, 07:31

a ja ze swej strony polecam firmę CROWE https://www.crowe.com/pl/services/audyt/wyceny-spolek. Audyty prowadzą zgodnie z krajowymi i Międzynarodowymi Standardami Rewizji Finansowej, przy jednoczesnym wykorzystaniu autorskich metod opracowanych przez ekspertów Crowe Global. Bardzo miło nam się współpracuje razem. Jestem także zadowolona z ich konkurencyjnych cen. Pracują na systemach wdrożonych w Crowe (SAP, IFS, Exact), jak również na dowolnym systemie wdrożonym i wykorzystywanym przez klienta. Zapewniają dostępność w licznych wersjach językowych i wsparcie przedsiębiorstw w wielu krajach. Niesamowita firma!

Sebastian77

Postautor: Sebastian77 » 20 maja 2019, 14:22

Wiele zależy do wielkości firmy którą prowadzicie oraz ilości faktur i dokumentacji finansowej którymi księgowość będzie musiał się zająć. Przy małej firmie to może faktycznie wersja online księgowości będzie dobrym wyborem. U nas z powodu ilości działań i papierkowej roboty postanowiliśmy postawić na samodzielną pracę. Od kilku miesięcy korzystamy z InvoiceDigitizer, jest to system który wspomaga wprowadzanie papierowych faktur do systemu (skanowanie i automatyzacja pracy). Dzięki czemu znacząco ograniczyliśmy ilość pracy oraz udaje się nam zaoszczędzić mnóstwo czasu i uniknąć błędów które za każdym razem się pojawiały.

Fokul
Kontaktowanie:

Postautor: Fokul » 21 maja 2019, 08:02

Księgowość warto powierzyć sprawdzonemu biuru rachunkowemu. Sam fakturuje z użyciem Faktura Small Business Handel. To program do faktur wyposażony w moduł magazynowy. Przydaje się w firmie.

blackfish00

Postautor: blackfish00 » 26 maja 2019, 09:18

Jeżeli nadal szukacie dobrego biura rachunkowego, to myślę, że jestem w stanie wam coś polecić. Osobiście mam zamiar korzystać z usług biuro rachunkowe w Katowicach, pod tym linkiem: https://www.taxmentor.pl/ znajomy polecił mi tą stronę i przyznam szczerze, że będę musiał zdecydować się na zmianę rachunkowości. Profesjonalna strona i ludzie, którzy tworzą tą firmę. Polecam.

dosen

Postautor: dosen » 30 maja 2019, 11:34

Wiele zależy od tego skąd jesteście, bo warto mieć sprawdzoną firmę z okolicy. Na pewno dobrymi opiniami cieszy się księgowy Otwock więc jeśli jesteście z tego rejonu to polecam się zgłosić, gdyż oferuje kompleksowe usługi za konkurenyjne ceny

Gaela

Postautor: Gaela » 30 maja 2019, 11:53

Moim zdaniem księgowość warto zlecić po prostu firmie zewnętrznej i mieć spokój ;)

Grande555

Postautor: Grande555 » 03 cze 2019, 20:16

Witam. Prowadzę działalność jednoosobową, ale od jakiegoś czasu rozglądam się za księgową, która pomoże mi się uporać z podatkami. Czy znacie może kogoś godnego polecenia? Okolice Wrocławia byłyby wielce pożądane

mefiu34

Postautor: mefiu34 » 05 cze 2019, 10:38

Jeżeli chodzi o biuro księgowa, to według mnie jest to bardzo istotna sprawa. Szczególnie gdy nasza działalność jest na tyle mała, że zlecamy wykonanie usług zewnętrznym firmom. Ja postawiłem na ksiegowość trójmiasto i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.