Jak urządzić sypalnie?

emu79

Re: Jak urządzić sypalnie?

Postautor: emu79 » 04 cze 2018, 14:59

Jeden z użytkowników przede mną napisał o granacie i złotych dodatkach, zbieg okoliczności bo również posiadam taką sypialnię :) Jest świeżo wyremontowana i faktycznie ten kolor jest teraz bardzo modny.

esperanto3

Postautor: esperanto3 » 05 cze 2018, 09:51

Ja mam sypialnie połączoną z garderobą. To wszystko jest w jednym pomieszczeniu. W kiszce. Pokój podzieliłem przy pomocy mebli na dwa, rozgraniczając garderobę i sypialnię. W sypialni mam wszystko w pastelowych barwach.

volontariuszka

Postautor: volontariuszka » 05 cze 2018, 16:46

Chciałabym zielone-butelkowe ściany, czarne łóżko i złote ozdoby. Jednak nie mam pojęcia gdzie mogłabym znaleźć złote dodatki do sypialni. Czy ktoś z Was wie?

Umini29

Postautor: Umini29 » 12 cze 2018, 10:13

Warto znaleźć wspólne rozwiązanie, które pogodzi się z waszymi pomysłami.

sosnagrzegorz

Postautor: sosnagrzegorz » 12 cze 2018, 13:54

Znalezienie pomyslu to chyba nie jest jakis wielki problem .. w sieci jest mnostwo miejsc gdzie mozna znalezc ich setki. Nawet na stronach wiekszych producentow plytek czy tez marketow budowlanych sa rowniez programy sluzace do wizualizacji .. bardzo przydatne. Jedno jest pewne jesli robic jakis remont to na dlugie lata bo co z tego, ze zaoszczedzimy troche pieniedzy jak na dluzsza mete bedziemy nie do konca zadowoleni. W sypialni to sam z zona zastanawiam sie co dac na podloge .. wszedzie mamy te panele i rozwazamy teraz jakies plytki drewno podobne, a na sciany jakies dekory np. https://sklep.paradyz.com/produkty/dekoracje Co sadzicie o takim polaczeniu tych dwoch elementow .. beda do siebie pasowaly? Dodac moge tylko, ze na scianach bedzie zrobiony stiuk wenecki :) Z gory dzieki za opinie.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2018, 09:51 przez sosnagrzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.

PaniGrazynka

Postautor: PaniGrazynka » 21 cze 2018, 07:36

my mamy sypialnie w stylu nowoczesnym, brakowało nam jednie strojnego żyrandola, tutaj https://www.sklep.kaja.com.pl/zyrandole-c-1_2.html znalazłem piękny żyrandol kryształowy - dodał klasy i elegancji naszej sypialni :) polecam

marysia

Postautor: marysia » 24 cze 2018, 13:11

esperanto3 pisze:Ja mam sypialnie połączoną z garderobą. To wszystko jest w jednym pomieszczeniu. W kiszce. Pokój podzieliłem przy pomocy mebli na dwa, rozgraniczając garderobę i sypialnię. W sypialni mam wszystko w pastelowych barwach.

Ano, niestety nie każdy może sobie pozwolić na garderobę więc zazdroszczę. My mamy w sypialni mamy taką
zwykłą szafę na ubrania https://www.wikimeble.pl/SZAFY/SZAFY_UCHYLNE. Spełnia swoje zadanie, aczkolwiek brakuje czasem miejsca :P

toromek

Postautor: toromek » 24 cze 2018, 15:18

Sypialnia musi być wygodna by dobrze się nam tam spało

Emilio

Postautor: Emilio » 26 cze 2018, 16:42

Nie no ale do sypialni to wstep powinni miec tylko zainteresowani i urzadzic ja pod siebie. Ok - jestem za tym zeby jak najbardziej inspirowac sie aranżacjami ale jednak to my decydujemy co ostatecznie powinno sie znaleźć w takim wnetrzu. Dla mnie podstawa sypialni to łózko. Ono chyba decyduje o wszystkim... żadne tam dodatki. Jak łóżko jest solidne i daje komfort snu to reszta nie ma znaczenia. Dobre łóżka i jakościowo i pod katem estetycznym maja w salonie agaty. Ostatnio wybieralismy fotele do salonu u nich - od łóżek standardowo nie dalo sie przejsc obojetnie

gresm18a

Postautor: gresm18a » 27 cze 2018, 13:26

Moje ulubione kolory to ciemny grafit i jasny pomarańczowy. W takich barwach urządziłem swoją sypialnie. Pięknie komponują się te dwie barwy.