Psycholog

mczay

Psycholog

Postautor: mczay » 21 cze 2018, 08:37

Ostatnio zdałam sobie sprawę, że mam mamę alkoholiczkę. Wcześniej nie zwracałam uwagi na to, że codziennie pije wino. Do czasu, w którym zaczęła się nim upijać. Wtedy do mnie dotarło, że ma problem. Jednak po tym, jak próbowałam z nią o tym porozmawiać, bardzo się pokłóciłyśmy. Moja koleżanka poleciła mi skorzystać ze strony http://ograniczpicie.pl/ , na której mogę umówić się z wybranym przeze mnie lekarzem, zajmującym się takimi przypadkami.
Pojawia się tylko problem: jak namówić ją do leczenia?

piotrkowal

Re: Psycholog

Postautor: piotrkowal » 21 cze 2018, 08:59

Szczerze to nie mam pojecia. Mnie bardziej interesuje gdzie udac sie ze sprawami zwiazanymi z problemami w zwiazkach. Ktos, cos?

violetta

Postautor: violetta » 24 cze 2018, 17:10

Z pewnoscia do jakiegos dobrego specjalisty z Twojej okolicy. Moim zdaniem nie ma co zabierac sie za tego typu rzeczy po przeczytaniu jednej czy dwoch ksiazek o psychologii. Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana niz moze sie powierzchownie wydwac. Ludzka psychika jest bardzo fascynujacym elementem naszej osobowosci .. dlatego zbieranie o niej kompletnej wiedzy moze zajac naprawde duzo czasu. Dobrym startem jesli chodzi o szukanie przyczyn zdradzy w zwiazaku moze byc czytanie artykulow na blogach bardziej znanych gabinetow - https://www.sensity.pl/zdrada-emocjonal ... ej-oznaki/ Da na to bardziej ogolny obraz tego co sie dzieje w takiej sytuacji. Natomiast jesli szczera rozmowa z druga polowka nie przyniesie zamierzone skutku .. to trzeba udac sie do kogos bardziej doswiadczonego jesli chcemy zachowac to co budowalismy przez ten dlugi czas.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2018, 07:47 przez violetta, łącznie zmieniany 1 raz.

investjoker007

Postautor: investjoker007 » 27 cze 2018, 13:21

Bardzo dobry psycholog jest jak diament. Trzeba korzystać z jego porad. Może on nastawić naszą mentalność na sukces.