Tanie opony na lato

waldemargorski94

Tanie opony na lato

Postautor: waldemargorski94 » 19 lip 2018, 13:32

Witam ciepło,

interesują mnie opony Federal na lato, bo jak widać za oknami robi się znów coraz cieplej i ja nie chce zostawiać tego ważnego zakupu na ostatnią chwilę. Czy ktokolwiek zna tegoż partnera? Zalezy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie i luksusie jazdy.

Dziękuję

Facje46

Re: Tanie opony na lato

Postautor: Facje46 » 21 paź 2018, 15:11

Ktoś z Was kupował używane opony?

__

https://www.eko-ue.pl/pl/

mettek

Postautor: mettek » 22 paź 2018, 21:15

Zawsze można kupić już używane opony i trochę zaoszczędzić

licznik

Postautor: licznik » 12 lis 2018, 11:30

Gdzie kupujecie opony? Jakie opony są dobre? Ostatnio często zadawałem sobie te pytania, a że jestem osobą która ceni sobie bardzo bezpieczeństwo, to też bywałem na wielu stronach które były poświęcone ww. pytaniom. Okazuje się, że dobrą oponę też trzeba umieć wybrać, dlatego wraz z moim dobrym kolegą mechanikiem, zacząłem szukać w sieci czegoś odpowiedniego. Kolega polecił mi kupić ze strony https://www.continental-opony.pl/samochod gdyż on też z niej kupuje i sprawdził to na własnym samochodzie. Gdy wraz z nim zainstalowałem je u siebie w aucie, od razu dało odczuć się różnicę m.in. w komforcie jazdy! Już wiem skąd będę kupował opony :D

CrystalBizon

Postautor: CrystalBizon » 15 lis 2018, 08:16

Najlepiej,a by opony były drogie, ale dobre. Cena nie powinna być ważnym czynnikiem. Jakość musi kosztować.