Magazyn...

mczay

Magazyn...

Postautor: mczay » 19 lip 2018, 16:25

Chciałbym wybudować magazyn - komu zlecić to zadanie? Słyszałem, że świetną opinią cieszą się hale magazynowe Gaj-Stal, gdyż są oparte o konstrukcji stalowej. Czy to prawda? Jeśli tak, to rzeczywiście posiadają sporo zalet, a ich największym atutem jest cena, gdyż są o wiele tańsze nić hale murowane...

Retkol

Re: Magazyn...

Postautor: Retkol » 19 lip 2018, 19:48

Według mnie lepiej wynająć powierzchnię magazynową.

janusz8282

Postautor: janusz8282 » 20 lip 2018, 21:34

Jak już stawiać własny magazyn to przede wszystkim trzeba zadbać o dobrze zorganizowaną powierzchnie do przechowywania. Zajrzyj na przykład tutaj https://www.abrack.pl/ , ponieważ firma ta zajmuje się sprzedażą regałów magazynowych. Mają w ofercie regały od półkowych do paletowych więc na pewno wybierzesz coś dla siebie

diwolia

Postautor: diwolia » 09 sie 2018, 10:04

Stawianie hali stalowej to będzie najlepsze rozwiązanie, nie tylko tańsze ale bez porównania szybsze niż mury. Ja mogę polecić firmę która taką halę stawiała u mnie - Commercecon. Mają doświadczenie, są od lat na rynku i wiele już zdziałali w kraju i za granicami. Realizacja u mnie też w 100% udana. Przez stronę można zamówić wycenę, są solidni i co mi się podoba nastawieni przede wszystkim na zadowolenie klienta.

krinczis

Postautor: krinczis » 09 sie 2018, 11:33

No ciekawe rzeczy tutaj piszecie, naprawdę wow :)

Konrdowa

Postautor: Konrdowa » 14 sie 2018, 11:37

Z tego, co mi wiadomo, to już od wielu lat w budowie takich hali magazynowych specjalizuje się firma Depenbrock Polska, z której ofertą w tym zakresie możesz się zapoznać na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że jest to firma, której naprawdę można zaufać. Na stronie możesz się zapoznać również z ich przykładowymi realizacjami, a także z różnymi wyróżnieniami, które otrzymali na przestrzeni lat ;)

bolek

Postautor: bolek » 27 sie 2018, 10:10

Musiałem ostatni znaleźć trochę miejsca w firmie, lecz na próżno. Musiałem bardzo szybko ogarnąć jakąś hale magazynową, gdyż zbliżała mi się ponadto następna większa dostawa. Zacząłem szukać, lecz przez jakiś czas nie mogłem znaleźć nic ciekawego, w końcu natknąłem się na stronę ekodynamic, która miała w ofercie hale magazynowe bardzo blisko mojej firmy. Wynajmuję już jedną i jestem bardzo zadowolony, teraz zastanawiam się nad drugą, bo niedługo będę musiał przenieść kilka nowych przedmiotów z firmy do magazynu!

arek565

Postautor: arek565 » 01 lis 2018, 21:20

Jeśli jesteście w trakcie budowy i zastanawiacie się nad firmą betoniarską to polecam https://www.czestobet.pl/oferta/beton-c ... kspozycji/ najlepsza firma ją znam działa już w tej branży 20 lat. W swojej ofercie mają beton towarowy i betony specjalistyczne. Zapewniają też transport. Zobaczcie ich oferty na stronie. Uważam ze warto się nimi zainteresować.