Magazyn...

mczay

Magazyn...

Postautor: mczay » 19 lip 2018, 16:25

Chciałbym wybudować magazyn - komu zlecić to zadanie? Słyszałem, że świetną opinią cieszą się hale magazynowe Gaj-Stal, gdyż są oparte o konstrukcji stalowej. Czy to prawda? Jeśli tak, to rzeczywiście posiadają sporo zalet, a ich największym atutem jest cena, gdyż są o wiele tańsze nić hale murowane...

Retkol

Re: Magazyn...

Postautor: Retkol » 19 lip 2018, 19:48

Według mnie lepiej wynająć powierzchnię magazynową.

janusz8282

Postautor: janusz8282 » 20 lip 2018, 21:34

Jak już stawiać własny magazyn to przede wszystkim trzeba zadbać o dobrze zorganizowaną powierzchnie do przechowywania. Zajrzyj na przykład tutaj https://www.abrack.pl/ , ponieważ firma ta zajmuje się sprzedażą regałów magazynowych. Mają w ofercie regały od półkowych do paletowych więc na pewno wybierzesz coś dla siebie

diwolia

Postautor: diwolia » 09 sie 2018, 10:04

Stawianie hali stalowej to będzie najlepsze rozwiązanie, nie tylko tańsze ale bez porównania szybsze niż mury. Ja mogę polecić firmę która taką halę stawiała u mnie - Commercecon. Mają doświadczenie, są od lat na rynku i wiele już zdziałali w kraju i za granicami. Realizacja u mnie też w 100% udana. Przez stronę można zamówić wycenę, są solidni i co mi się podoba nastawieni przede wszystkim na zadowolenie klienta.

krinczis

Postautor: krinczis » 09 sie 2018, 11:33

No ciekawe rzeczy tutaj piszecie, naprawdę wow :)

Konrdowa

Postautor: Konrdowa » 14 sie 2018, 11:37

Z tego, co mi wiadomo, to już od wielu lat w budowie takich hali magazynowych specjalizuje się firma Depenbrock Polska, z której ofertą w tym zakresie możesz się zapoznać na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że jest to firma, której naprawdę można zaufać. Na stronie możesz się zapoznać również z ich przykładowymi realizacjami, a także z różnymi wyróżnieniami, które otrzymali na przestrzeni lat ;)

bolek

Postautor: bolek » 27 sie 2018, 10:10

Musiałem ostatni znaleźć trochę miejsca w firmie, lecz na próżno. Musiałem bardzo szybko ogarnąć jakąś hale magazynową, gdyż zbliżała mi się ponadto następna większa dostawa. Zacząłem szukać, lecz przez jakiś czas nie mogłem znaleźć nic ciekawego, w końcu natknąłem się na stronę ekodynamic, która miała w ofercie hale magazynowe bardzo blisko mojej firmy. Wynajmuję już jedną i jestem bardzo zadowolony, teraz zastanawiam się nad drugą, bo niedługo będę musiał przenieść kilka nowych przedmiotów z firmy do magazynu!

arek565

Postautor: arek565 » 01 lis 2018, 21:20

Jeśli jesteście w trakcie budowy i zastanawiacie się nad firmą betoniarską to polecam https://www.czestobet.pl/oferta/beton-c ... kspozycji/ najlepsza firma ją znam działa już w tej branży 20 lat. W swojej ofercie mają beton towarowy i betony specjalistyczne. Zapewniają też transport. Zobaczcie ich oferty na stronie. Uważam ze warto się nimi zainteresować.

Erikas

Postautor: Erikas » 16 sty 2019, 16:14

Też miałam budować magazyn, ale jak zdałam sobie sprawę z tego, ile czasu trwa taka budowa oraz ile to kosztuje, to szybko zrezygnowałam :/ To zdecydowanie jeszcze nie moment na budowanie magazynu. No ale potrzebowałam koniecznie większego magazynu, więc szukałam optymalnego rozwiązania. Na https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/d ... /pomorskie znalazłam naprawdę sporo ofert magazynów na wynajem i właśnie na takie rozwiązanie postawiłam :) Udało mi się wynająć naprawdę duży magazyn w świetnej lokalizacji!

pawos

Postautor: pawos » 26 sty 2019, 00:42

Jakbyście chcieli poczytać sobie bloga na temat logistyki, dystrybucji, spedycji, zarządzania magazynem to sprawdźcie sobie tego bloga Contract Logistic. Tam można znaleźć naprawdę dużo przydatnych informacji oraz porad, autor przez wiele lat pracował w branży, także treści są naprawdę rzetelne, ciekawe. To dobre źródło informacji, jeżeli na przykład zaczyna się dopiero prowadzenie biznesu i posiada się magazyn.