Dlaczego warto zajmować się opcjami binarnymi?

admin
Administrator
Posty: 922
Rejestracja: 14 lut 2011, 20:43

Dlaczego warto zajmować się opcjami binarnymi?

Postautor: admin » 07 sie 2017, 05:43

Prawdopodobnie słyszałeś już o opcjach binarnych. Być może niektórzy z Twoich przyjaciół wspominali coś na ten temat. Jest to sposób na wykorzystanie dostępnych funduszy i ich przemnożenie.

Istnieją ludzie, którzy kochają opcje binarne. Są też tacy, którzy będą starali się Ciebie przekonać, że opcje binarne to oszustwo. Pokażemy prawdę, czyli zalety opcji binarnych, jak i ich ciemną stronę. Zaczynajmy.

Czym są opcje binarne?

Po pierwsze, należy wyjaśnić czym w ogóle opcje binarne są. Jest to w pełni legalny sposób tradingu na giełdzie. Jest to instrument finansowy, na którym możesz zarabiać pieniądze. Za pośrednictwem firm (brokerów) możesz stawiać zakłady na wybrane instrumenty oparte na własnych przewidywaniach. Z pewnością nie jest to oszustwo ani gra, a poważny handel.

Czy wartość akcji Facebooka lub Google pójdzie w górę? Otwórz transakcję!
Gdybyś zrobił to rok temu, dzisiaj mógłbyś już być milionerem.

Dlaczego opcje binarne?

Obecnie posiadanie pieniędzy wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście, bardzo fajnie je mieć, jednak problem tkwi w utracie ich realnej wartości. Bank zaoferuje Ci odsetki poniżej poziomu inflacji. Dlatego też, oferują oni inwestowanie w fundusze i inne alternatywy, w których płacisz wpisowe, wysokie opłaty administracyjne. Na koniec oczywiście masz więcej pieniędzy, jednak możesz mniej za nie kupić.

Biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości, nie ma innego rozwiązania jak samodzielne inwestowanie. Jest to trudniejsze, aczkolwiek możesz zarobić zdecydowanie więcej. Na początek warto rozejrzeć się za czymś stosunkowo prostym i bezpiecznym. Dokładnie tym są opcje binarne.

Zalety opcji binarnych

Do wyboru masz kilka możliwych strategii, służących do tradingu opcjami binarnymi. Zazwyczaj spekulujesz na temat spadku lub wzrostu ceny powyżej lub poniżej określonego poziomu. Możesz również dokonywać spekulacji na temat ruchu ceny w obrębie lub poza obszarem wybranej strefy. Jednakże szeroki wybór opcji nie jest jedyną zaletą opcji binarnych.

Największą zaletą tradingu binarnego jest znajomość kwoty ewentualnej straty lub wygranej przed zawarciem transakcji. Wiesz dokładnie, ile możesz zarobić lub stracić przed postawieniem zakładu. Oczywiście im większe ryzyko, tym wyższy zysk. Możesz zatem zawierać transakcje w oparciu o preferowany poziom ryzyka lub zysku. Nie ma innego rynku, który oferuje tak jasne zasady i jednocześnie proste i bezpieczne inwestowanie. Przykładowo, w handlu Forex straty są nieograniczone, a jeden zły ruch może spowodować utratę wszystkich środków i pusty portfel.

Wady opcji binarnych

Każdy kij ma dwa końce. Główną wadą opcji binarnych to grupa oszustów, którzy będą kontaktować się z Tobą mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem mediów społecznościowych i obiecywać niewiarygodne zyski na poziomie setek procent w tydzień czy miesiąc.

Będą oni próbować przekonać Cię do handlu z wątpliwej renomy brokerami lub naciągnąć na kupno niedziałających zautomatyzowanych systemów tradingowych (AOS). Przykładem może być AOS Optionavigator, który jest nieuczciwym systemem. W kontekście oszustów, mamy prostą radę. Jeśli wszystko brzmi zbyt pięknie, to prawdopodobnie ktoś ma wobec nas złe intencje. Co więcej, każdego brokera możesz sprawdzić online, przyglądając się np. dyskusjom lub recenzjom lub opiniom od innych traderów. Na naszej stronie znajdziesz listę wiarygodnych i zweryfikowanych brokerów – lista brokerów opcji binarnych.

Nie musisz obawiać się opcji binarnych. Jest to sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, jednak wymaga to trochę samodzielnej pracy i nauki. Większość brokerów działa w języku angielskim, to może okazać się przeszkodą dla osób, które nie posługują się zbyt biegle tym językiem. Na rynku są jednak brokerzy, tacy jak np. IQ Option, którzy oferują obsługę także w języku polskim. Trading binarny jest naprawdę prosty, przystępny finansowo dla każdego, a przy odrobinie ostrożności powiedziałbym, że jest nawet bezpieczny.

Jeżeli szukasz sposobu na zwiększenie dochodów, to szczerze polecam spróbowanie opcji binarnych. Może Cię to kosztować co najwyżej trochę czasu i kilka dolarów. Jednak to, co możesz otrzymać w zamian, jest nieporównywalnie większe. Powodzenia wszystkim.

Abig
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2018, 13:02

Re: Dlaczego warto zajmować się opcjami binarnymi?

Postautor: Abig » 08 mar 2018, 10:53

Istnieje także parę sposobów na zarobek w sieci bez wkładu własnego - oglądanie płatnych reklam - tzw. paid to click, czytanie maili get paid to read, wypełnianie ankiet, freelancerstwo, serwisy oferujące wynagrodzenie za granie w gry przeglądarkowe, itp.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2019, 07:20 przez Abig, łącznie zmieniany 1 raz.

jcdenton007
Posty: 21
Rejestracja: 09 lut 2018, 10:12

Re: Dlaczego warto zajmować się opcjami binarnymi?

Postautor: jcdenton007 » 01 cze 2018, 14:55

Opcje binarne są dla największych kozaków
____________________
Prace licencjackie z informatyki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość